Четвер, 25.04.2024, 08:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Бібліотека Боярського академічного ліцею "Престиж"

Травень - 2019

Редько В. Г., Полонська Т. К., Пасічник О. С., Басай Н. П.

Концепція компетентнісно орієнтованого навчання інозем­них мов учнів початкової школи / В. Г. Редько, Т. К. Полонська, О. С. Пасічник, Н. П. Басай; за наук. ред. В. Г. Редька. — К. ТОВ «КОНВІ ПРІНТ», 2018. — 36 с.

Концепція розкриває дидактичні та методичні аспекти організації навчання іноземних мов учнів початкової школи на засадах компетент­нісного підходу. У ній проілюстровано принципи добору навчального матеріалу до компетентнісно орієнтованого змісту навчання, розгля­нуто вікові особливості учнів молодшого шкільного віку та їх уплив на формування готовності до оволодіння змістом навчання, окресленим чинною програмою. Відповідно до розглянутих наукових положень за­пропоновано модель компетентнісно орієнтованого навчання іноземних мов учнів 1–4 класів.  Концепцію адресовано вчителям іноземних мов, методистам, авторам навчальної літератури, студентам мовних факультетів вищих педагогіч­них навчальних закладів.

 

Топузов О. М., Надтока О. Ф. та ін. 

Концепція навчання географії України в основній та старшій школі / за заг. ред. д-ра пед. наук О. М. Топузова та канд. пед. наук О. Ф. Надтоки. К. : ТОВ «КОНВІ ПРІНТ», 2018. - 56 с.

Концепція навчання географії України в основній та старшій школі створена як рамковий документ, визначаючи ключові вектори розвитку географії України в школі, де розглянуті ключові сучасні аспекти географічної освіти на основі курсів, що охоплюють комплексне, з точки зору географії, вивчення своєї Батьківщини. В концепції висвітлені сучасні тенденції розвитку географії України, що повинні ініціювати дискусію щодо удосконалення та осучаснення відповідних розділів Державних освітніх стандартів, а вони, в свою чергу, — нових навчальних програм. Тут висвітлені та обґрунтовані основні аспекти діалектичної взаємозалежності Концепції навчання географії України в основній та старшій школі, українознавчої географічної компоненти Державних освітніх стандартів та навчальних програм курсів географії України для основної школи.

У Концепції висвітлені аспекти географічної освіти у курсах географії України в школі: тут виокремлені філософські, психолого-педагогічні, дидактичні основи та методичні особливості навчання географії України в гімназії та ліцеї. Окрім формування системи географічних понять та компетентностей в Концепції розглянуті сучасні та інноваційні підходи до освітнього процесу та навчальний процес в розрізі патріотичної та виховної компоненти.

 

Топузов О. М., Надтока О. Ф., Надтока В. О. 

Географія України. 10–11 класи : навч. посібник для курсів за вибором загальноосвіт. навч. закладів / [О. М. Топузов, О. Ф. Надтока, В. О. Надтока та ін.]. — К. : ТОВ «КОНВІ ПРІНТ», 2018. — 176 с.

Зміст в рукописі підручника розділений на розділи, які мають на меті систематизувати навчальний матеріал в учнів ліцею. Його структурно-змістове наповнення підібране та зкомпоноване на основі компетентнісного, особистісно-зорієнтованого, краєнавчого та діяльнісного підходів. Переплетіння цих підходів та блочного принципу викладу матеріалу проявляється у багатьох аспектах, наприклад, ілюстраційний матеріал та структурні блоки параграфів максимально задіяні у навчальний процес через систему завдань та запитань діяльнісного характеру, які розташовані поряд з відповідними структурними елементами. Кожен параграф починається запитаннями активізаційного характеру, що допоможе учням зорієнтуватися на певній тематиці уроку. Висновки у кінці параграфів скомпоновані таким чином, щоб мотивувати учня до формування більш самостійних, сформованих на власній діяльності, узагальнень. Запитаня для самоперевірки особисто-зорієнтованого характеру та диференційовані за рівнями складності допоможуть в учню самовизначиться із рівнем опрацювання навчального матеріалу. Додаткові та цікаві матеріали після параграфів дозволяють мотивувати учня на більш глибоке та ґрунтовне опрацювання деяких проблем географічного спрямування. Основний текст підручника викладений у рукописі на високому освітньому та науковому рівні, він є доступним та зрозумілим для учнів 8-го класу. Нові та незрозумілі терміни доступно пояснюються та розкривається іх зміст у «словнику-помічнику», що включений поряд із блоками параграфа де розглядається відповідний термін. Зміст рукопису побудований на основі сучасного та актуального матеріалу.

Меню сайту
Вхід на сайт
Матеріали конкурсу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 23
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0